Realizace


Projekty realizujeme sami od hrubých prací až po finální programování. V případě potřeby oslovujeme a koordinujeme ale i dodavatele ostatních technologií, které s naší realizací souvisejí (topení, okna, dveře, vzduchotechnika atd.).

 

Vždy si chceme být jisti, že je vše v perfektním pořádku a že byla odvedena kvalitní práce, od instalace jednotlivých kabelů až po koncové prvky a programování. Našim cílem je předat klientům plně funkční systém, jehož realizace proběhla pod naším vedením a pečlivou kontrolou.

 

Jakýkoliv řídicí systém bez správně navrženého aplikačního softwarového vybavení neposkytuje uživateli předpokládaný přínos. Od úvodního návrhu softwarového vybavení věnujeme pozornost správné algoritmizaci dané úlohy dle zadání. Při vypracování a v průběhu testování v simulačním režimu kontrolujeme s uživatelem či technologem správnou funkci algoritmů a všechny přechodové stavy. Po nasazení nového softwarového vybavení v technologii provedeme finální odladění včetně odzkoušení všech funkcí, proškolení obsluhy a předání uživatelského manuálu.