Foxtrot / CFox


CFox je systém inteligentního ovládání domu/domácí automatizace, který Vám umožní ovládat ve svém domě cokoliv, odkudkoliv a všemi dostupnými prostředky!

CFox Vám přináší všechny technické možnosti, které dnes umožňuje takzvaný chytrý dům, inteligentní dům, smart home, inteligentní elektroinstalace či domácí automatizace, včetně vzdáleného přístupu.

CFox automatizuje váš dům
Řídí Váš dům, reguluje teplo, světlo a elektrické spotřebiče či zařízení v závislosti na nastaveném programu, scénáři nebo podle různých čidel – světla, teploty, přítomnosti, větru či deště. Šetří Vám peníze, čas a poskytuje neuvěřitelný komfort bydlení.

CFox je modulární
Systém můžete ve svém domě nasadit např. v jednoduché variantě pro ovládání světelných scén, několika spotřebičů, topení a žaluzií a v budoucnu kdykoliv jednoduše rozšířit o ovládání řady dalších prvků, například klimatizace, bazénu a mnoha dalších elektrických zařízení až po integraci domácích audio/video přístrojů.

CFox bezdrátový
Systém CFox umožňuje zapojení bezdrátových prvků do systému ovládání, takže v případě potřeby ovládat v budoucnu další prvky nemusíte sekat, bourat a vést další ovládací kabely k těmto novým prvkům. Jak poroste Váš dům a Vaše potřeby, poroste i Váš foxtrot.

CFox se přizpůsobí
Je řada způsobů, jak ovládat svůj dům. Foxtrot neomezuje a je jen na Vás, které ovládací prvky a jak budete chtít používat právě VY. Vypínače a ovladače různých designových provedení, telefon, internet, iphone, ipad či televize.

CFox je flexibilní
Systém lze kdykoliv jednoduše rozšířit o další ovládací prvky a také propojit se systémy ovládání filmů, hudby či foto archívu. V systému foxtrot naleznete prvky připojované vodiči i bezdrátově. Nejste tedy ničím předem omezováni.

CFox je dostupný
Systém se díky své příznivé ceně stává standardem v ovládání nových domů, přitom vám ovšem nabízí zcela nadstandardní možnosti ovládání.

CFox je ČESKÝ
Systém je kompletně vyvíjen v České Republice.