UniPi


Ovládejte cokoliv.

UniPi je hardware pro vývoj inovací v oblasti Internet of Things, Smart Home a automatizace. Společně s minipočítačem Raspberry Pi vytváří univerzální programovatelnou řídící jednotku. Je populární mezi jednotlivými vývojáři a našla své uplatnění i v řadě komerčních projektů.

UniPi Neuron je produktová řada PLC (Programmable Logic Controller) jednotek postavených tak, aby byly univerzální a použitelné jak v Smart Home, tak komerčních aplikacích a systémech pro automatizaci. Umožňuje jak lokální i vzdálenou kontrolu připojených systémů i jednotlivých zařízení na základě jednoduchého programu nastaveného uživatelem nebo instalační firmou.

Řídící jednotky Neuron mají unikátní modulární architekturu složenou z samostatných I/O modulů, které jsou spojené s master modulem. Tyto řídící jednotky jsou schopny snímat ze senzorů na 1-Wire sběrnici, mají RS485 rozhraní, které může být využito pro zařízení s Modbus protokolem a také rozšíření Neuron. Jednotka může dále být napojena na vzdálený řídící systém SCADA a umožňuje zálohu dat v cloudové databázi.

Kontaktujte naše specialisty.

  • UniPi Neuron S103