RTi – Smart Home Technology


7:00 - Probuďte svůj domov jediným dotykem

Převezměte velení svého domu rychle a intuitivně pomocí jediného dotyku pomocí ovladačů systému RTI, chytrého telefonu, tabletu nebo PC.
Take command of your home quickly and intuitively with one touch using RTI system controllers, smart phone, tablet or PC.

12:00 - Kontrola kdykoli a kdekoli

Aplikace RTiPanel umožňuje vzdálené ovládání a monitorování prakticky odkudkoli. Z domova nebo kanceláře, dokonce i na pláži.
The RTiPanel App allows remote control and monitoring from virtually anywhere. From home or the office, even the beach, you can enjoy the convenience and peace of mind provided by the award-winning RTiPanel app.

18:00 - Zábava

Přijeďte domů ve spěchu - večeře je na stole. Nyní snadná část - stiskněte tlačítko „Večeře“: Světla se upraví na všech správných místech, spustí se seznam skladeb a hudba zaplní domov. Nalijte sklenku vína, je čas si užít čas s přáteli a rodinou.
Arrive home in a rush - get dinner started. Now the easy part - press "Dinner Party": The lights adjust in all the right places, the playlist is started and music fills the home. Pour a glass of wine, it's time to enjoy time with friends and family.

21:00 - Relax

Děti jsou v posleti. Je čas na popcorn, vykopnout nohy a sledovat film.
The kids are off to bed - It's time to fire up the popcorn, kick up your feet and watch a movie.

23:00 - Dobrou noc

Jak krásný den - čas strávený s rodinou a přáteli. Je čas spát - stiskněte „Dobrou noc“ a nechte si dům připravit na zítra. Všechny systémy jsou kontrolovány a přizpůsobeny.
What a beautiful day - time spent with family and friends. It’s time for bed - press “Good Night” and let the house prepare for tomorrow. All systems are checked and adjusted.